Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

Różyczka 2

48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - nominacja: Złote Lwy - Udział w konkursie głównym (Jan Kidawa-Błoński)

Joanna Warczewska (Magdalena Boczarska) ma wszystko: wielką miłość i świetnie rozwijającą się karierę. To poukładane życie w jednej chwili burzy jednak zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż (Paweł Małaszyński).

Kiedy los daje Joannie nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę, żądając setek tysięcy euro w zamian za milczenie. Joanna decyduje się na własną rękę zmierzyć z szantażystą i z prawdą o własnej przeszłości.

Gotowa jest zaryzykować wszystko, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i rozwikłać skomplikowaną intrygę, w którą została wciągnięta.

Jaką rolę w tej dramatycznej grze odegrają tajemniczy agent (Jacek Braciak), wpływowy polityk (Janusz Gajos) i przyjaciel z przeszłości (Robert Więckiewicz)?

Jej wynik może mieć wpływ na losy milionów, a czas nie działa na korzyść Joanny.


Czas trwania : 1 godz., 45 min.

Gatunek : dramat, thriller, polityczny

Produkcja : Polska

Reżyseria : Jan Kidawa-Błoński

Obsada : Magdalena Boczarska, Robert Więckiewicz, Janusz Gajos, Jacek Braciak, Mateusz Banasiuk, Maria Seweryn, Paweł Małaszyński, Adrian Topol


Zwiastun :