Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

Prawdziwe życie aniołów

Prawdziwe życie aniołów to film fabularny inspirowany życiem Krzysztofa Globisza, jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, który w 2014 roku przeszedł rozległy udar.

Dziś wraca do zdrowia, przed kamerę i do teatru.

Jego osobisty udział w filmie jest wydarzeniem niezwykłym i wyjątkowym - prawdopodobnie po raz pierwszy w historii kina aktor po udarze, cierpiący na afazję i paraliż, wciela się w główną rolę.

W "Prawdziwym życiu aniołów" wystąpili także m.in. Kinga Preis oraz Jerzy Trela, a gościnnie na ekranie pojawiła się Anna Dymna.

Znany i ceniony aktor Adam (Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie - mowę.  Pomimo niedającej nadziei diagnozy Agnieszka - żona Adama (Kinga Preis) z uporem  i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę.

Czy rodzina i przyjaciele zmotywują Adama by podjął wyzwanie  i wydostał się z krainy między jawą, a snem, do której trafił w czasie choroby?

Czy Adam wyjdzie z afazji i wróci do swojego życia przed udarem, kiedy był cenionym aktorem i uwielbianym przez studentów pedagogiem?

Co tak naprawdę okaże się najważniejsze?


Czas trwania : 1 godz., 17 min.

Gatunek : dramat

Produkcja : Polska

Reżyseria : Artur W. Baron

Występują :  Krzysztof Globisz, Kinga Preis, Jerzy Trela, Anna Tomaszewska, Michał Majnicz, Olga Więcek, Juliusz Chrząstowski, Anna Dymna


Zwiastun :