Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Susza

Nie poznasz prawdy, dopóki nie odkryjesz wszystkich kłamstw…

Detektyw Aaron Falk wraca do rodzinnego miasteczka po ponad dwudziestoletniej nieobecności, aby wziąć udział w pogrzebie swojego dawnego przyjaciela. Zgodnie z ustaleniami lokalnej policji, zmarły miał przed samobójczą śmiercią zamordować swoją żonę i dziecko.

Jest jednak coś, co od początku nie zgadza się w tej historii. Aaron zostaje w miasteczku kilka dni dłużej, by dowiedzieć się, co wydarzyło się naprawdę. W toku śledztwa okazuje się, że sprawa może mieć związek z wydarzeniami sprzed dwudziestu lat i tajemniczym utonięciem młodej dziewczyny, z powodu którego lata temu Falk musiał opuścić miasto.

"Susza" to światowy bestseller autorstwa Jane Harper, do którego prawa filmowe zostały sprzedane, jeszcze nim książka pojawiła się na półkach księgarni.

Ekranizacją powieści zajęła się doświadczona i wielokrotnie nagradzana (razem z Reese Witherspoon) producentka Bruna Papandrea, która w swoim dorobku filmowym ma takie hity jak "Zaginiona dziewczyna", "Wielkie kłamstewka", czy "Od nowa".

Australijska premiera "Suszy z Erikiem Baną w roli głównej, okazała się wielkim sukcesem i zdeklasowała w weekend otwarcia m.in  Wonder Woman 1984 z Gal Gadot. Thriller stał wielkim hitem rodzimego box office’u, zajmując miejsce wśród najbardziej dochodowych filmów w historii australijskiego kina. 


Czas trwania : 1 godz., 55 min.

Gatunek : thriller, kryminał

Produkcja : Australia, USA

Reżyseria : Robert Connolly

Występują : Eric Bana, Genevieve O'Reilly, Keir O'Donnell, Matt Nable


Zwiastun :