Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

Reakcja łańcuchowa

Jak daleko się posuniesz dla tych, których kochasz?  Nowy film producentów „Jesteś Bogiem” i „Sali samobójców” w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Jakuba Pączka.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia trójki trzydziestolatków, będących o krok od życiowego przełomu, który odmieni ich świat na zawsze.

W rolach głównych – u boku doświadczonych aktorów: Magdy Popławskiej i Janusza Chabiora –gwiazdy młodego pokolenia: Tomasz Włosok („Jestem mordercą”), Małgorzata Mikołajczak („Legendy polskie. Smok”) i Bartosz Gelner („Płynące wieżowce”, „Sala samobójców” ). Za oryginalną muzykę w filmie odpowiada zespół Muchy.

Marta kończy 30 lat i wkrótce ma wziąć ślub z Adamem. Jej przyszły mąż pochodzi z bogatego domu, ale jest zupełnie zdominowany przez charyzmatyczną i odnoszącą sukcesy matkę.

Sytuacja młodych dodatkowo komplikuje się, gdy do opinii publicznej przedostaje się informacja o zaginięciu byłej dziewczyny Adama.

Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania Kasi szybko stają się tematem numer jeden wiadomości w kraju. A policyjne śledztwo w różnym stopniu dotyka nie tylko przyszłych małżonków, ale również ich bliskich, w tym – siostrę Marty – Asię oraz najlepszego przyjaciela pary, Pawła – niespełnionego filmowca, dla którego jedyną perspektywą zarobku stała się branża pornograficzna.

Z czasem wydarzenia, które miały swój początek na urodzinowym przyjęciu-niespodziance, które mężczyźni zorganizowali Marcie, uruchomią spiralę tragicznych wydarzeń.

W gęstniejącej atmosferze wzajemnych podejrzeń i oskarżeń nic nie będzie takie, jak mogłoby się na początku wydawać…


Czas trwania : 1 godz., 40 min.

Gatunek : dramat

Produkcja : Polska

Reżyseria : Jakub Pączek

Występują : Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Włosok, Anna Radwan, Janusz Chabior


Zwiastun :